AKTUALNO¦CI
 
   
„Bal minek”- zabaw karnawałowa

  
Dzi¶ w przedszkolu ¶miech i tańce,
tańcz± różne przebierańce.
Każdy przebrał się inaczej,
ten obraca się, ten skacze.
Hop, hop! Tralala!
Kto zatańczy tak, jak ja!
Hop, hop! Tralala!
Kto zatańczy tak, jak ja!

W naszym przedszkolu w dniu 13 i 14 lutego muzyka rozbrzmiewała od samego rana, porywała wszystkich do tańca. W¶ród kolorowych serpentyn i balonów tańczyły księżniczki, biedronki, piraci. W¶ród przebierańców z trudem rozpoznawali¶my naszych przedszkolaków. Korowody , disco, a nawet walczyki przeplatane były wesołymi konkursami, w których nie było przegranych. Wszystkim tym zabawom towarzyszyła rado¶ć i ¶miech dzieci.

 

 

 


 

 
Copyright © Publiczne Przedszkole Nr 2 w ¦wiebodzicach - Wszelkie prawa zastrzeżone
design by TONER

  |  do góry  |