„Nazywam się Jeżynka”

27-go lutego oraz 7-go marca jeżykową grupę odwiedziła mama Hani, która czytała dzieciom książeczkę pt.: „Nazywam się Jeżynka” autorstwa Piotra Rowickiego.

Jest to zbiór opowiadań o 6-letniej dziewczynce i jej spojrzeniu na świat, przedstawionych w bardzo humorystyczny sposób. Jeżyki śmiały się w głos, słysząc, jakie pomysły miała ich książkowa rówieśniczka. Jeżynka w domu, przedszkolu czy też podczas wycieczek, rozbawi każdego czytelnika, również dorosłego, dlatego razem z P. Agnieszką zachęcamy rodziców i dzieci do przeczytania dalszych przygód głównej bohaterki. Następna książka nosi tytuł: „Jeżynka idzie do szkoły”….Jeżyki wkrótce też.