„Wiosna w oczach dzieci”

W ramach współpracy z Miejską Biblioteką Publiczną Oddział Dziecięcy w Świebodzicach zorganizowano przegląd twórczości plastycznej przedszkolaków. Tematem radosnej twórczości jest „Wiosna w oczach dzieci”.

Przedszkolaki na zajęciach i warsztatach plastycznych wykonały prace różnymi technikami i przy wykorzystaniu wszelkich materiałów plastycznych. Prace zostały wykonane pod kierunkiem wychowawców grup Krasnale, Krasnoludki, Gumisie, Motylki, Smerfy, Biedronki, Jagódki, Pszczółki, Jeżyki i Stokrotki. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych „małych czytelników” wraz z rodzicami do odwiedzenia biblioteki i obejrzenia wystawy.

Elżbieta Kierczyńska