AKTUALNOŚCI
 
   
„Wiosna w oczach dzieci”

  
W ramach współpracy z Miejską Biblioteką Publiczną Oddział Dziecięcy w Świebodzicach zorganizowano przegląd twórczości plastycznej przedszkolaków. Tematem radosnej twórczości jest „Wiosna w oczach dzieci”. 

Przedszkolaki na zajęciach i warsztatach plastycznych wykonały prace różnymi technikami i przy wykorzystaniu wszelkich materiałów plastycznych. Prace zostały wykonane pod kierunkiem wychowawców grup Krasnale, Krasnoludki, Gumisie, Motylki, Smerfy, Biedronki, Jagódki, Pszczółki, Jeżyki i Stokrotki. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych „małych czytelników” wraz z rodzicami do odwiedzenia biblioteki i obejrzenia wystawy.

Elżbieta Kierczyńska

 

 

 


 

 
Copyright © Publiczne Przedszkole Nr 2 w Świebodzicach - Wszelkie prawa zastrzeżone
design by TONER

  |  do góry  |