AKTUALNO列I
 
   
Pszcz馧ki na wycieczce w Szkole Podstawowej nr 2 w 安iebodzicach

  
Dnia 24.05.2019r. przedszkolaki z gr. PSZCZ茛KI - odwiedzi造 starszych koleg闚 w Szkole Podstawowej nr 2 w 安iebodzicach. Celem wycieczki by這 zapoznanie przedszkolak闚, a przysz這rocznych uczni闚, z po這瞠niem szko造 i jej pomieszczeniami.

Dzieci pozna造 budynek szko造, zwiedzi造 klasy, bibliotek szkoln. Przyszli uczniowie obejrzeli tornister ucznia, przybory szkolne i ksi捫ki. Wielk atrakcj by這 pisanie kred na tablicy oraz zabawy na boisku szkolnym.

Ju za kilka miesi璚y stan si uczniami, a to spotkanie by這 wa積ym elementem adaptacyjnym wspomagaj帷ym odwa積e przekroczenie progu szko造 oraz zaspokajaj帷ym ich ciekawo嗆.

 

 

 


 

 
Copyright © Publiczne Przedszkole Nr 2 w 安iebodzicach - Wszelkie prawa zastrze穎ne
design by TONER

  |  do g鏎y  |