AKTUALNOŚCI
 
   
Dzień przedszkolaka

  
„Każdy przedszkolak dobrze wie,
że kiedy 20 wrzesień zbliża się,
od najmłodszego, aż po starszaka,
wszyscy świętują Dzień Przedszkolaka" 
 
Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka jak co roku obchodzony jest 20 września. Święto to zostało ustanowione, aby podkreślić wagę edukacji przedszkolnej w rozwoju i edukacji dzieci. Dzień ten ma także dostarczyć dzieciom kolejnych okazji do świętowania, wspaniałej zabawy oraz czerpania radości z bycia przedszkolakiem.

W tym dniu na dzieci z Przedszkola Nr 2 oraz na zaproszonych gości czekało wiele atrakcji i niespodzianek. Wśród nich znalazły się między innymi gry i zabawy integracyjne, zabawy z chustą animacyjną, malowanie farbami po folii strech, tworzenie budowli z rurek konstrukcyjnych, puszczanie ogromnych baniek mydlanych, rysowanie kredą po dużej powierzchni itp. Nie zabrakło również poczęstunku w postaci pysznego śniadania. Na zakończenie wręczono wszystkim uczestnikom zabawy podziękowania oraz kolorowe rożki wypełnione pysznymi cukierkami.

Wszyscy bawili się znakomicie, a zadowolenie nie znikało z twarzy przedszkolaków.

Z pewnością ten radosny dzień na długo pozostanie w pamięci każdego dziecka.

 

 

 


 

 
Copyright © Publiczne Przedszkole Nr 2 w Świebodzicach - Wszelkie prawa zastrzeżone
design by TONER

  |  do góry  |