AKTUALNOŚCI
 
   
Święto Pieczonego Ziemniaka

  
W piękną, słoneczną sobotę 28 września rodzice, dzieci i pracownicy z Przedszkola Nr 2 spotkali się na placu Szkoły Podstawowej Nr 2 z okazji Święta Pieczonego Ziemniaka. Przedszkolaki z grupy Smerfy, Motylki, Biedronki, Jagódki i Jeżyki pięknie zaprezentowały się w tańcu. Pogoda i humory dopisały, więc i zabawa była znakomita. 

Na festynie nie zabrakło stoiska z loterią fantową, malowaniem twarzy, z ciastami upieczonymi przez rodziców naszego przedszkola, nie zabrakło również smacznej grochówki, grillowanej kiełbaski, kaszanki, pajdy chleba ze smalcem i ogórkiem oraz pieczonych w ognisku ziemniaków. Ten dzień był okazją do różnych zabaw z „ziemniakiem” w roli głównej.

 

 


 

 
Copyright © Publiczne Przedszkole Nr 2 w Świebodzicach - Wszelkie prawa zastrzeżone
design by TONER

  |  do góry  |