AKTUALNOŚCI
 
   
Gr. JAGÓDKI WE WRZEŚNIU

  
WE WRZEŚNIU:
  • 13.09.- SPRZĄTANIE ŚWIATA- segregowanie surowców wtórnych,
    - JAGÓDKOWY KOSZYK PIKNIKOWY - praca plastyczna
  • 23.09.-WYCIECZKA DO PARKU-ZBIERANIE DARÓW JESIENI
  • 23.09. - DZIEŃ PRZEDSZKOLAKA- zabawy integracyjne ze SMERFAMI
  • 24.09. -JAGÓDKI wybrały się na pieszą WYCIECZKĘ DO ZAKŁADU PRACY Śnieżka w Świebodzicach, w którym pracuje babcia jednego z przedszkolaków .Podczas wycieczki dzieci miały okazję poznać specyfikę pracy ludzi zatrudnionych w zakładzie. Wzbogaciły swoją wiedzę i słownictwo, uczyły się doceniać pracę osób dorosłych. Dowiedziały się jak wygląda cykl produkcji cukierków . Dzieci są już bogatsze o nowe doświadczenia.
  • 28.09.- FESTYN PIECZONEGO ZIEMNIAKA - układ taneczny do piosenki "Jesteśmy Jagódki"
  • -30.09.- DZIEŃ CHŁOPAKA w grupie "JAGÓDKI"

 

  


 

 
Copyright © Publiczne Przedszkole Nr 2 w Świebodzicach - Wszelkie prawa zastrzeżone
design by TONER

  |  do góry  |