AKTUALNOŚCI
 
   
„Jesienne witaminki”

  
Realizując tematykę związaną z darami jesieni, którymi są m.in. różnorodne owoce i warzywa, dzieci z grupy „Sówki” z pomocą Pań przygotowały pełne witamin koktajle mleczne. Pierwszy przysmak zaintrygował dzieci swoją intensywnie zieloną barwą, którą zawdzięczał liściom szpinaku. 

Okazał się bardzo przyjemny w smaku, gdyż w jego skład wchodził również słodki banan i sok wyciśnięty z cytryny.

Drugi koktajl miał przepiękny różowy kolor, który nadały mu słodkie maliny. Oczywiście degustację przysmaków poprzedziły prace gospodarcze dzieci (mycie owoców i warzyw, staranne krojenie), które bardzo entuzjastycznie wykonywały oraz zabawy badawcze służące poznawaniu wyglądu, smaku, zapachu i faktury wybranych warzyw
i owoców.

 

 

 


 

 
Copyright © Publiczne Przedszkole Nr 2 w Świebodzicach - Wszelkie prawa zastrzeżone
design by TONER

  |  do góry  |