„Wycieczka do gospodarstwa rolnego”

Nasze przedszkolaki są chłonne wiedzy, a jak wiadomo najlepiej jest zdobywać wiadomości poprzez własne doświadczenia. Aby dowiedzieć się na czym polega praca rolnika i jak wygląda gospodarstwo rolne skorzystaliśmy z uprzejmości i zaproszenia od jednego z naszych rodziców.

Dzieci były niezwykle zainteresowane wszystkim co mogły zobaczyć i usłyszeć. Oglądały maszyny rolnicze, karmiły kury, głaskały krowy, także pies stróżujący w gospodarstwie skorzystał na licznych smakołykach. Po aktywnie spędzonym czasie, dzieci zjadły śniadanko na świeżym powietrzu i niedługo po tym mogły cieszyć się przejażdżką bryczką. Na koniec Smerfy podziękowały panu Michałowi wręczając przygotowaną w przedszkolu niespodziankę.