AKTUALNOŚCI
 
   
„Mikołaj z czerwonym nosem”.

  

Pod takim hasłem obchodziliśmy w tym roku Mikołajki. Nie od dziś wiadomo, że 6 grudzień to dla dzieci jeden z najważniejszych dni. 

Oczekiwanie na Mikołaja było przepełnione uśmiechem, radością i zniecierpliwieniem, bowiem zanim Święty przybył do przedszkola dzieci musiały nauczyć się i wypowiedzieć zaklęcie… „Garstka fantazji, szczypta radości, niech w naszym przedszkolu Mikołaj zagości” i tak też się stało. Nim rozpoczęła się zabawa nasze przedszkolaki posłuchały legendy o Świętym Mikołaju oraz poczęstowały gościa piernikami i mlekiem. Później zabawa była na całego, tańce, śpiewy, wiersze, częstowanie się słodkościami, wręczanie Mikołajowi upominków, aż w końcu przyszedł czas na wyczekane prezenty.

 

 


 

 
Copyright © Publiczne Przedszkole Nr 2 w Świebodzicach - Wszelkie prawa zastrzeżone
design by TONER

  |  do góry  |