AKTUALNOŚCI
 
   
JESTEM PRZYJACIELEM PRZYRODY

  
„Jestem przyjacielem przyrody” – to motto przewodnie zabaw integracyjnych dzieci z grupy Krasnali, Smerfów i Jagódek. Podczas zabaw dzieci wzbogacały swoje wiadomości o zwierzętach z wiejskiego podwórka oraz zwierzętach egzotycznych.

Były zagadki słowno – obrazkowe, ćwiczenia ortofoniczne, loteryjki obrazkowe, klasyfikowanie zwierząt oraz zabawy muzyczno – ruchowe powiązane tematycznie ze zwierzątkami. Dzieci zaprezentowały swoje wiadomości na wysokim poziomie. Starsze przedszkolaki wykazały się też postawą opiekuna młodszego kolegi. Na koniec zabaw wszyscy uczestnicy zapoznali się z kodeksem ekologa i przyrzekli żyć w zgodzie z przyrodą.

 

 


 

 
Copyright © Publiczne Przedszkole Nr 2 w Świebodzicach - Wszelkie prawa zastrzeżone
design by TONER

  |  do góry  |